Kyslíkové a kosmtické centrum - Salón Variace

Kosmetické a kyslíkové centrum

Řasy diamond lashes

DIAMOND LASHES® šetří Váš čas a vypadají tak přirozeně, nebudete věřit, jak jednoduché a příjemné je DIAMOND LASHES® nosit. Jsou voděodolné a ultralehké – na očích je ani necítíte. Jedná se o profesionální aplikaci syntetických řas metodou "řasa na řasu" pomocí laboratorně vyvinutého adheziva. Jen tak lze docílit naprosto přirozeného efektu bez rizika poškození řas.

Diamond Lashes Video

DIAMOND LASHES® je nová profesionální služba nejvyšší kvality, která svou jedinečnou vylepšenou metodou aplikace překonává všechny dostupné alternativy. DIAMOND LASHES® udává směr a tvoří zcela nové standardy v průmyslu prodlužování řas.

Aplikováno POUZE řádně proškolenými profesionály

Důraz na kvalitu, bezpečnost a hygienu práce nejkomplexnější školení na trhu, náročná certifikace neinvazivní, bezbolestné, relaxační ošetření nikdy nepoškodí vlastní řasy klientky.

Od zcela přirozeného až po velmi výrazný vzhled

Nespočet variací, zcela unikátní a nenapodobitelný design řas DIAMOND LASHES® 4 síly, 9 délek, 3 zatočení a 12 barev syntetických řas korekce tvaru a zvýraznění barvy očí možnost zdobení krystaly Swarovski a kosmetickými glitry 100% efekt, řasenkou nedosažitelný doplnění nutné každých 3–5 týdnů dokonalý vzhled po celou dobu mezi doplněními.

KONTAKT NA ŘASAŘKU: 

Karolina 775 230 176

Ceník

Aplikace prvního setu
Doplnění 1 až 2 týdny
Doplnění 2 až 3 týdny
Doplnění 3 až 5 týdnů
Zdobení kamínek Swarovski nebo glitry
Celkové sundání řas
3 500,- Kč
500,- Kč
700,- Kč
950,- Kč
50,- Kč
200,- Kč

Doplnění více jak 70 řas na jedno oko, je cena jako za nový set.

Při doporučení další klientky, sleva 55% na další doplnění!

Před tímto ošetřením je nutné přijít důkladně odlíčená.

Prvních 24 hodin

Nevystavujte DIAMOND LASHES® vodě ani nadměrnému vlhku (sprcha, sauna, pot, slzy, odličovač, pára při vaření apod.) při použití jakéhokoliv kosmetického produktu se zcela vyhněte oblasti kolem očí nedotýkejte se řas nenasazujte kontaktní čočky neličte řasy ani oční víčka první noc doporučujeme spát v poloze na zádech.

Po 24 hodinách

Nedoporučujeme používat řasenku, vyhněte se použití voděodolné řasenky (naruší adhezivum) nikdy řasy mechanicky nenamáhejte (mnutí oka, tahání za řasy, použití kleštiček na řasy), mohou předčasně vypadnout, buďte jemná nepoužívejte jakékoliv kosmetické produkty na bázi tuků a oleje v blízkosti řas, zejména voděodolné produkty při odličování postupujte velmi opatrně, používejte odličovač na vodní bázi a vyhněte se namáhání řas a bavlněným tampónům (chloupky mohou zachytit řasy), důkladně odstraňte veškeré zbytky líčidel řasy pravidelně omývejte vlažnou vodou, odstraníte tak zachycené nečistoty a maz, které mohou narušit adhezivum nebo způsobit podráždění očí nikdy se nesnažte sama odstranit DIAMOND LASHES®, můžete nenávratně poškodit své vlastní řasy, navštivte raději Vaši DIAMOND LASHES® stylistku a ona Vám řasy odborně a bezpečně odstraní dávejte pozor při použití ručníku v oblasti obličeje a při oblékání přes hlavu, abyste řasy nezachytila extrémní teploty mohou poškodit adhezivum (solária, sauny, páry, polária apod.) nikdy DIAMOND LASHES® nebarvěte ani nepodstupujte trvalou na řasy, řasy upravujte pouze kartáčkem k tomu určeným (obdržíte při první aplikaci) objednejte se včas (po 3–5 týdnech) na doplnění Vašich DIAMOND LASHES®, jen tak docílíte optimálního a trvalého výsledku navštěvujte pouze certifikovaného profesionála DIAMOND LASHES®.

Už žádné rozmazávání řasenky, jen krásné, dlouhé, černé, husté řasy. Dokonce i Vaše nejlepší přítelkyně Vám je bude závidět, neboť jejich prodloužení nelze od přirozených řas prostě vůbec rozpoznat. S řasami prodlouženými metodou DIAMOND LASHES® budete mít každý den krásně zatočeně a přirozeně vypadající řasy.

Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace Share to Delicious Share to Google 

Rychlý kontakt

Soběslavská 21
Praha 3, 130 00
tel.: 267 314 249
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Podrobná mapa kde se nacházíme →

Provozní doba

Pondělí až pátek
08:00 - 19:00
Při objednávkách je možné pracovní dobu přizpůsobit.


Svatby a jiné společenské akce, lze objednat i na víkend.

Benefity

Benefity pro zaměstnance

             Tcket-multi

Relax pass Focus pass

   

 

Tyto pokázky přijímáme pouze do Kyslíkového centra: Na Solární louku, Kyslíkové vejce a inhalaci kyslíku na masážním křesle.

Slevy a akce se nesčítají !

Spolupracujeme

     

         Logo salon