Kyslíkové a kosmtické centrum - Salón Variace

Kosmetické a kyslíkové centrum

Alpha oxy led light SPA

Kyslíkové vejce

Supermoderní regenerace organismu 21. století!

Jedinečné kompletní relaxace dosáhnete v našem wellnes zařízení, které je tohoto typu první v České republice. Zařízení bylo vyvinuto ve spolupráci s NASA.

Agáta Video

 

Po kliknutí na obrázek se zobrazí jeho plná velikost.

alpha-oxy--led-light-SPA-kyslikove-vejce-1alpha-oxy--led-light-SPA-kyslikove-vejce-2alpha-oxy--led-light-SPA-kyslikove-vejce-3alpha-oxy--led-light-SPA-kyslikove-vejce-4alpha-oxy--led-light-SPA-kyslikove-vejce-5alpha-oxy--led-light-SPA-kyslikove-vejce-6

SIGE by Kubik-Rubik.de

První duální systém na světě, který kombinuje zdraví prospěšné účinky terapie elektroluminiscenčními diodami a fyzickou stimulací. Tato kombinace nabízí nejefektivnější a nejúčinnější výsledky za nejkratší dobu tak, aby splnila potřeby rychle se vyvíjejícího konceptu wellness. ALPHA OXY LED LIGHT SPA nabízí několik programů, zahrnující relaxaci, hubnutí, úlevu od bolesti a únavy, tělové zábaly, péči o pleť, spánek, meditace a detoxikace a další. Terapie Vás omladí a zrelaxuje, zbaví Vás stresu, detoxikuje Vaše tělo, odbourá celulitidu, zbaví Vás bolesti, zlepší Vaše spaní a vrátí Vám kypící zdraví. Terapie světlem se provádí za pomocí 24 vysoce intenzivních modulů (LED-LIM). Každý z nich se skládá z 45 vysoce intenzivních LED diod vyzařujících světlo. Světlo pomáhá lidskému tělu při regulaci mnoha důležitých biologických procesů.

Vliv barev na lidský organismus

Barvy ovlivňují lidskou psychiku i tělo. Síle skryté v barvách věřili už staří Egypťané, Goethe o ní napsal vědeckou studii a Norský vědec Finsen si za ni vysloužil Nobelovu cenu.Ten prokázal, že barevná chvění procházející lidským tělem v něm mohou vyvolat výrazné reakce. Zmiňovaní Egypťané používali červenou barvu na zlepšení krevního oběhu a povzbuzení metabolismu,žlutá podle nich stimulovala nervy a očisťovala tělo a například modrou používali na uklidnění a tišení bolesti.

Červená: -aktivuje celý organismus a metabolismus, zvyšuje jeho vitalitu, dynamizuje jej. Přináší teplo a lehce dráždí, zahání únavu a negativní myšlenky.

Modrá: -uklidňuje, brzdí, koncentruje, snižuje hyperaktivitu, ochlazuje, psychicky vyrovnává, inspiruje mentální činnost, jasné myšlení a kreativitu.

Žlutá: -posiluje organismus a paměť, zvyšuje energii, harmonicky povzbuzuje, uvolňuje svalovou ztuhlost, evokuje štěstí, slunce a podporuje intelektuální činnost.

Zelená: -organismus vyrovnává, uvolňuje stres a zklidňuje citová traumata, udržuje psychickou a tělesnou energii v harmonické rovnováze, pomáhá citově nejistým lidem.

Alpha Oxy Led Light SPA

Je skokem do budoucnosti kyslíkových terapií. Na našem trhu existují i jiné samostatné kyslíkové terapie pro inhalaci nebo ve spreji, ale jen toto zařízení Vás obklopí a obalí Vaše tělo a obličej vzdušnou kyslíkovou sprchou, jako v příjemném kyslíkovém zábalu. OxySpa je jediný kyslíkový systém, který se nanáší na tvář i na celé tělo a poskytuje nesrovnatelné výsledky a kvalitu.

CENA  800,- Kč / 1 TERAPIE DLE VÝBĚRU 

Přednastavené ošetřovací programy:

 1. Hubnutí
 2. Detoxikace / celulitida
 3. Čištění pleti
 4. Posílení imunity
 5. Energie
 6. Meditace
 7. Nespavost
 8. Harmonie
 9. Jasnost
 10. Relaxace
 11. Sauna

Oxygenoterapie

Koncentrátor kyslíku rozděluje kyslík obsažený ve vzduchu a oxid dusnatý přes systém molekulárních filtrů, zajišťuje nepřetržitý proud plynové směsi se zvýšeným obsahem kyslíku.

Oxyhypertemie

Kombinace účinku čistého kyslíku a vysoké teploty je metodou komplexní a kombinované terapie, která napomáhá rychlému pronikání kyslíku vysoké koncentrace do hlubších vrstev pokožky, lymfatického systému, systému krevního oběhu. Při oxyhypertermii se zrychluje oběh krve obohacené kyslíkem, což napomáhá výraznější detoxikaci, zlepšení regeneračních procesů všech orgánů a systémů organismu.

Aromaterapie

Zabudovaný systém aromaterapie umožňuje volbu ze čtyř kompozic aromatických olejů. Čtyři nezávislé kanály difúzního zozprašování umožňují vytvářet a kontrolovat aromatické prostředí, stimulující náš čich. Můžete si vybrat ze čtyř typů čistě esenciálních olejů - očista, relaxace, zdraví a síla, které Vám pomohou k dobrému pocitu a zároveň hydratují pokožku. 

Kontraindikace

- epilepsie, cukrovka

- infekce, nebo nakažlivé kožní onemocnění

- vážné otevřené oděrky kůže

- těhotenství, nebo kojení

- srdeční, nebo kardio-vaskulární onemocnění

V našem kyslíkovém centru najdete tyto služby:

Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Myspace Share to Delicious Share to Google 

Rychlý kontakt

Soběslavská 21
Praha 3, 130 00
tel.: 267 314 249
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Podrobná mapa kde se nacházíme →

Provozní doba

Pondělí až pátek
08:00 - 19:00
Při objednávkách je možné pracovní dobu přizpůsobit.


Svatby a jiné společenské akce, lze objednat i na víkend.

Benefity

Benefity pro zaměstnance

             Tcket-multi

Relax pass Focus pass

   

 

Tyto pokázky přijímáme pouze do Kyslíkového centra: Na Solární louku, Kyslíkové vejce a inhalaci kyslíku na masážním křesle.

Slevy a akce se nesčítají !

Spolupracujeme

     

         Logo salon